Dla restauratorów

Każdy, kto posiada swój lokal gastronomiczny zdaje sobie sprawę, że nie wystarczy go otworzyć, by cieszyć się ciągłym wzrostem zysków. Najważniejsza okazuje się odpowiednia promocja oraz reklama. Nowoczesne metody marketingowe zapewniają Ci minimalne koszty przy jednoczesnej najwyższej efektywności. Tak właśnie działa Poland Best Restaurants.

Nasza baza restauracji regularnie powiększa się o nowe lokale. Przygotowaliśmy nowoczesną stronę internetową z wygodną wyszukiwarką, przejrzystą mapę z geolokalizacją, oraz aplikację mobilną tak aby każdy klient w łatwy i szybki sposób mógł wyszukać interesujący go obiekt. Nie zwlekaj pozwól dotrzeć innym do Twojego lokalu.

Dlaczego Poland Best Restaurants ?

  • Udostępniamy nowoczesną platformę funkcjonującom na każdym urządzniu z dostępem do internetu,
  • Otrzymujesz wygodny i łatwy w obsłudze panel,
  • Nie koncentrujemy się na ilości ale na jakości dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie abonamentu,
  • Dostajesz świetną reklame i zwiększasz szanse na zdobycie nowych klientów

Systematyczny rozwój oraz wprowadzane modernizacje sprawiają, że z miesiąca na miesiąc odwiedza nas coraz więcej użytkowników. Wzrost liczby naszych użytkowników oznacza także wzrost liczby Twoich potencjalnych klientów, a co za tym idzie - ZYSKÓW. Daj sobie szansę na osiągnięcie wyniku, o jakim dotąd tylko marzyłeś.

top

Opis procedury rejestracyjnej

Dokumentaja panelu administracyjnego

Chcesz dodać swoją restaurację ? Nic prostszego ! Wystarczy adres email oraz hasło aby założyć konto w serwisie Poland Best Restaurants. Albo poprostu zaloguj się przez google lub facebooka !

DODAJ LOKAL ... w kilku krokach