F.A.Q.s

FAQ to skrót od "Często Zadawane Pytania". To sekcja na naszym portalu, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą Ci się pojawić. Dowiedz się więcej o korzystaniu z naszej platformy i rozwiąż wątpliwości szybko i łatwo!

Baza lokali gastronomicznych

Czy aby dodać ocenę czy komentarz do lokalu muszę być zarejestrowany/a ?

Nie musisz, możesz oceniać restauracje i dodawać komentarze

Jak pisać komentarze ?

Twój komentarz jest wskazówką dla innych. Ważne, by zawierała choć kilka rzeczowych szczegółów. Możesz wymienić dania, które polecasz. Jak Twoj komentarz zawierająca konkretne przykłady jest dużo bardziej wartościowy od komentarza z którego dowiemy się tylko, że "wszystko ok". Szczególnie ważne jest to w sytuacji kiedy przyznajesz bardzo mało lub bardzo dużo gwiazdek w jakiejś kategorii. Używaj polskich znaków (ą, ć, ę, ó, ś, ż, ź). Unikaj wulgaryzmów, porównań budzących niesmak - nie opublikujemy ich w serwisie. Pamiętaj, że komentarz jest Twoją wizytówką, a także całego portalu, który współtworzysz.

Jak korzystać z newslettera ?

Aby zasubskrybować Poland Best Restaurants wystarczy wpisać adres e-mail w boksie newslettera znajdującym się w prawej kolumnie. W przypadku rezygnacji należy w tym samym boksie wybrać opcję usuń i podać adres email który chcemy wyłączyć ze subskrypcji. Więcej na ten temat można znaleźć w zakładce newsletter.

Remote areas - delivery

He must have tried it a hundred times, shut his eyes so that he wouldn't have to look at the floundering legs, and only stopped when he began to feel a mild, dull pain there that he had never felt before.

Oferta dla lokali gastronomicznych

Jak zacząć korzystać z serwisu ?

W pierwszej kolejności należy zarejestrować się w serwisie restaurants4you.pl Po rejestracji wpisując wymagane dane, po zaakceptowaniu regulaminu na podany adres zostanie wysłana informacja potwierdzająca rejestracje w serwisie. Należy kliknąć na link aktywacyjny i wtedy można w pełni korzystać z serwisu.

Czy dodanie lokalu do serwisu jest to płatne ?

Umieszczenie prezentacji podstawowej lokalu jest bezpłatne. Prezentacja lokalu w wersji rozszerzonej lub premium daje możliwość aktywnego zarządzania profilem restauracji i jest płatna.

Ile to kosztuje - płatności ?

Koszt aktywowania lokalu na jednym koncie w wersji rozszerzonej wynosi 200 PLN netto / na rok a w wersji premium 480 PLN netto / na rok . Przy posiadaniu większej ilości lokali prosimy wysłać informację na maila: bok@polandbestrestaurants.pl

Dlaczego dodany przeze mnie lokal nie wyświetla się od razu w serwisie ?

Wszelkie publikowane u nas treści (czy to dane lokali, czy recenzje użytkowników) są najpierw weryfikowane przez redakcję. Czynnik ludzki powoduje, że czasem musi to chwilę potrwać. Należy również sprawdzić, czy abonament został poprawnie wykupiony / wersja rozszerzona i premium /. Jeżeli nadal problem występuje należy wysłać wiadomość z problemem na maila: bok@restaurants4you.pl

Zamknąłem swój lokal i chiałbym usunąć go z bazy. Jak to zrobić ?

Serwis Poland Best Restaurants nie usuwa wizytówek zlikwidowanych lokali, a jedynie oznacza je jako zamknięte. O likwidacji lokalu należy poinformować Redakcję serwisu. Napisz do nas na adres: bok@polandbestrestaurants.pl a my wprowadzimy niezbędne zmiany.

Ogłoszenia branży gastronomicznej

Czy aby dodać ogłoszenie muszę utworzyć konto ?

Na naszym portalu ogłoszenia można dodawać bez konieczności rejestracji użytkownika. Treść ogłoszenia jest rejestrowana w naszym systemie i po weryfikacji przez moderatora czeka na zatwierdzenie. W przypadku potrzeby edycji lub zmiany ogłoszenia, prosimy o kontakt mailowy, abyśmy mogli dokonać odpowiednich modyfikacji.

Czy jst możliwe dodanie ogłoszenia w formie pdf ?

Tak, możliwe jest dodanie ogłoszenia w formie pliku PDF. Plik PDF może zostać dołączony jako załącznik do treści ogłoszenia. Możesz dodać taki załącznik przy użyciu rozbudowanego edytora WYSIWYG.

Czy ogłoszenia są płatne ?

Obecnie dodawanie ogłoszeń jest darmowe. W aktualnej wersji nie pobieramy opłat za publikację ogłoszenia. Wersja podstawowa umożliwia darmowe dodawanie ogłoszeń. W przyszłości mogą być wprowadzone dodatkowe rozszerzenia, które będą płatne.

Dołącz do nas

Odkryj różnorodność smaków z całej Polski i świata na naszym portalu! Znajdziesz tu katalog restauracji, od tradycyjnych karczm po kawiarnie, oferujące kuchnie z całego świata: polską, indyjską, włoską i więcej! Przekrocz granice smaku i odkryj nowe ulubione miejsca do jedzenia!

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać raporty o nowych restauracjach i ciekawych wydarzeniach.

© 2024, Poland Best Restaurants. All rights reserved.

  • ...
  • ...
  • ...
  • ...