O serwisie

Portal Poland Best Restaurants - zawiera obszerny katalog obiektów gastronomicznych z całej Polski. Całość zaprezentowana jest w przejrzystej i czytelnej formie listy, z możliwością filtrowania i wyszukiwania według własnych preferencji. Użytkownik otrzymuje najważniejsze informacje (opis, zdjęcia, lokalizację na mapie, dane kontaktowe, link do strony internetowej) które pomogą mu w podjęciu decyzji gdzie zjeść, gdzie spędzić niezapomniane chwile i dobrze się bawić. Na stronie znajdują się również najistotniejsze informacje z branży gastronomicznej. Strona jest ściśle powiązana z portalami społecznościowymi i jest dostępna również w wersji mobilnej.

Współpracując z portalem Poland Best Restaurants zyskujecie Państwo skuteczne narzędzie marketingowe. Dzięki Nam Twoja restauracja promuje się wśród społeczności miłośników dobrego jedzenia, tętni życiem, przyciągając nowych i powracających klientów.

Jesteśmy świadomi, że innej promocji potrzebuje restauracja w centrum miasta, restauracja hotelowa, czy karczma zlokalizowana przy głównej trasie przelotowej. Każdy lokal ma innych odbiorców - klienci zamawiający dania z dowozem, osoby poszukujące miejsca na lunch, business lunch, romantyczną kolację, niedzielny brunch, czy imprezę firmową, ślub lub spotkanie rodzinne i to było ideą powstania portalu Poland Best Restaurants.