Restauracja Miód i Wino

Restauracja Miód i Wino

Restauracja Miód i Wino to stylizowane i historyczne wnętrze, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Niezwykłe miejsce jest idealnym tłem dla wyjątkowego menu przygotowanego przez naszego Szefa Kuchni Krzysztofa Pawłowskiego.

W miejscu Restauracji Miód i Wino w czasach świetlności Opactwa Cystersów w Sulejowie znajdowała się kiedyś gorzelnia, w której Mnisi produkowali najlepsze alkohole. Delektowanie się szlachetnym smakiem nie tylko w mroźne bądź słotne dni, związane było z pewnym rytuałem. Ten oto rytuał owocował poprawą nastroju wśród degustujących.

Miód i Wino to właśnie w tym miejscu warzymy piwo na konkretnych zasadach. Do produkcji używamy najwyższej klasy słodu, drożdży i chmielu. Cały proces warzenia od początku do końca stanowi czyste rzemiosło. By uzyskać pełnię smaku, obfitą pianę i piękną barwę nasze piwo nie jest pasteryzowane ani filtrowane. Proces leżakowania odbywa się w piwnicznych murach klasztoru i trwa odpowiednio długo w zależności od uwarzonego stylu. Pijąc nasz złoty trunek masz pewność, że każda warka ugotowana została z wielka pasja i sercem!
Prawdziwa uczta winna odbywać się w towarzystwie odpowiedniego, nietuzinkowego trunku. W związku z tym w Restauracji Miód i Wino do każdego z dań serwujemy konkretny rodzaj piwa.
Bez względu na to czy smak wybranych przez Ciebie dań będzie obfitował w słony lub słodki smak, owoce morza, potrawy z grilla, potrawy peklowane lub gęsią wątróbkę- w naszym asortymencie znajdziesz każdy rodzaj piwa.


Dane teleadresowe

Adres:
Władysława Jagiełły 1, 97-330 Sulejów
GPS:
51.365129500000, 19.879612500000
Telefon:
+48 44 610 24 00
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie