Restauracja Trzy Gęsi

Restauracja Trzy Gęsi

Restauracja Trzy Gęsi to nowy adres na kulinarnej mapie Krakowa. Usytuowana jest przy urokliwej uliczce, nieopodal słynnego Placu Nowego. Restauracja nawiązuje do bogatych tradycji kulinarnych regionu. Trzy Gęsi to nowoczesny koncept restauracji skierowany do odbiorcy szukającego nie tylko stylowego wnętrza i komfortowej, luźnej atmosfery, ale przede wszystkim doskonałej kuchni rodzimej. To właśnie te doznania są dla nas najważniejsze.

Jako jedyna restauracja w Krakowie, a być może w Polsce, swój model opieramy na gęsinie. W ten sposób pragniemy przypomnieć piękne i bogate polskie tradycje kulinarne. Mięso to od wieków gościło na stołach naszych przodków i jest obecne zarówno w polskiej, jak i żydowskiej kulturze kulinarnej, z którą nieodzownie kojarzy się krakowski Kazimierz. Rodzima gęsina ceniona w całej Europie, w naszym kraju została nieco zapomniana. Swoją kuchnią pragniemy przypomnieć bogactwo, różnorodność oraz oryginalność kulinarnego dziedzictwa naszego regionu. Naszym celem jest propagowanie doskonałej kuchni polskiej, nie salonowej, ale tej dla każdego.


Dane teleadresowe

Adres:
Kupa 7, 31-057 Kraków
GPS:
50.051786100000, 19.946075500000
Telefon:
+48 602 690 494
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie