Vento di Mare

Vento di Mare

Zapraszamy na pokład „Vento di Mare” Restauracja Śródziemnomorska-  specjalizującej się w daniach przygotowywanych na bazie świeżych ryb, owoców morza, sezonowych warzyw i owoców oraz wyjątkowej pizzy przygotowanej na bazie oryginalnych włoskich przepisów i przygotowanej przez prawdziwego włoskiego kucharza.

Potrawach opartych na oryginalnych recepturach kuchni basenu Morza Śródziemnego.

Wybierając się z nami w tę kulinarną podróż, biorąc pod uwagę charakter świeżych produktów i specyfikę kuchni, informujemy Szanownych Pasażerów, że czas przygotowania dań może wynosić do 40 minut

Oczekiwanie na pełne śródziemnomorskiego słońca półmiski umilą Państwu nasze patery serwowane nieodpłatnie do zamówionych DAŃ GŁÓWNYCH z menu. Dbając o Państwa komfort informujemy, że posiłki sporządzone na bazie ryb i skorupiaków mogą zawierać alergeny.

Wykaz gramatur naszych potraw oraz lista alergenów są dostępne u naszego Kapitana – Szefa Kuchni.

Życzymy Państwu przyjemnej podróży po kulinarnych przestworzach z załogą Restauracji Śródziemnomorskiej „Vento di Mare” i wiatrem od morza.


Dane teleadresowe

Adres:
Książąt Opolskich 2-6, 46-020 Opole
GPS:
50.669252100000, 17.922434600000
Telefon:
+48 516 516 514
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie