Folwark Księżnej Anny

Folwark Księżnej Anny

Folwark Księżnej Anny jest to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Podlasia w pobliżu Góry Grabarki. Wyjątkowe przez swój klimat, pasję z jaka jest prowadzona i znakomita kuchnię. Jest to miejsce w którym czujesz się gościem a nie klientem. Spokojna okolica, piękna przyroda i ogród w którym można słuchać śpiewu ptaków.

Kuchnia to doskonałe połączenie produktów regionalnych z tradycyjnymi. Pyzy podane na kapuście zasmażanej na gęsim smalcu, wyselekcjonowane steki z podlaskich jałówek czy delikatne policzki wołowe na babce ziemniaczanej z domowymi piklami. Kołduny z cielęciną w emulsji maślanej po prostu rozpływają się w ustach. Wszystkie produkty są najlepszej jakości , soki tłoczone z jabłek, domowa lemoniada bez żadnych konserwantów , piwa rzemieślnicze z lokalnego browaru a goście są żegnani znakomita nalewka np. z mirabelki.

Obsługa w restauracji jest na bardzo wysokim poziomie, miła , potrafiąca doradzić, czujna ale za razem dyskretna. Folwark to jedno z takich miejsc z którego nie chce się wychodzić i zastanawiasz się co zjesz przy kolejnej wizycie.

Restauracja posiada też pokoje gościnne.


Dane teleadresowe

Adres:
Anusin 95, 17-300 Siemiatycze
GPS:
52.410856720429, 22.907439249738
Telefon:
+48 502 900 606
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie