Drukarnia Smaku Cristina

Drukarnia Smaku Cristina

W miejscu zakopiańskiej Drukarni „Polonia” z początku XX wieku powstała jedyna w swoim rodzaju restauracja - Drukarnia Smaku Cristina. Mieści się ona  w tej samej kamienicy, co pierwsze dzieło Krystyny Bulas – Cristina Ristorante&Pizzeria. Obydwie tworzą niezwykły  restauracyjny koncept na kulinarnej mapie Zakopanego.

W Drukarni Smaku Cristina proponujemy naszym gościom smaki tradycyjnej kuchni polskiej, ale i europejskiej, przy czym wciąż podążamy za nowymi trendami w gastronomii (np. slow food). Warto podkreślić, że serwujemy autorską kuchnię mistrzów kulinarnych, a nasz sommelier - Adam Fijał dba o to, aby wyselekcjonowane dla Państwa wina doskonale komponowały się z potrawami i podkreślały ich oryginalny smak.

Nasze wyjątkowe menu skrywa dania na bazie regionalnych produktów własnego wyrobu, takich jak pieczywo, masło, sery, kiszonki i marynaty. I na koniec najważniejsze - Goście, którzy odwiedzają Drukarnię Smaku, mają niepowtarzalną okazję obserwowania pieczołowitej pracy mistrzów kulinarnych w otwartej kuchni.


Dane teleadresowe

Adres:
Plac Niepodległości 7, 34-500 Zakopane
GPS:
49.292438700000, 19.953586900000
Telefon:
+48 662 833 833
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie