Restauracja Kuchnia Otwarta

Restauracja Kuchnia Otwarta

Restauracja Kuchnia Otwarta specjalizuje się kuchni staropolskiej i śląskiej. Tworzona jest  z najszczerszych intencji, najlepszych produktów i prawdziwych umiejętności ludzi. Jest otwarta, aby pozbyć się anonimowości, by Kucharze widzieli dla kogo gotują. Jest niedzisiejsza, bowiem służący w niej Kelnerzy stosują zasady serwisu francuskiego i wiedzą, że gastronomia to misja i sztuka.

Restauracyjna kuchnia od siedmiu lat prowadzona jest przez Szefa Krzysztofa Peć.  Gotujemy w niej tak, jakby naszym gościem codziennie był Ktoś Najważniejszy. Prowadząca restaurację Aleksandra Nemś czuwa nad tym, aby w Kuchni Otwartej stosowane były staropolskie reguły służby w podejmowaniu gości. Naszą misją jest powrót do międzywojennej zasady, w myśl której najlepsze restauracje mieściły się w hotelach: Europejskim, Bristolu czy Polonii.

Zapraszamy Państwa w podróż kulinarną do międzywojennej Warszawy oraz na magnackie stoły Rzeczypospolitej Obojga Narodów.


Dane teleadresowe

Adres:
Bytkowska 1A, 40-147 Katowice
GPS:
50.290203683797, 19.005779707410
Telefon:
+48 32 721 11 11
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie