Restauracja Yesiotr w Hotelu Atut

Restauracja Yesiotr w Hotelu Atut

Yesiotr to  restauracja znajdująca się w Hotelu Atut**** w Licheniu Starym. Serwuje zdrowe i wykwintne dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, które następnie są urozmaicane sezonowo. Wszystkie potrawy przyrządzane są ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników. Dzięki temu restauracja jest w stanie zaspokoić wyrafinowane oczekiwania Klientów. Specjałem restauracji jest  – pieczona kaczka, polędwica wieprzowa, jesiotr z okolicznej hodowli. Dodatkowo, by podkreślić smak potraw i uświetnić każdą uroczystość, restauracja oferuje szeroki wybór win z całego świata. Dzięki różnym aranżacjom sal Yesiotr to idealne miejsce zarówno na imprezy kameralne, jak i te w większym gronie. Restauracja hotelu to doskonałe miejsce na wystawne wesela, sylwestry, przyjęcia okolicznościowe oraz bankiety firmowe. 

Cyklicznie od 2015 roku w obiekcie odbywają się Mistrzostwa Polski w Potrawach i kawiorze z Jesiotra, które na stałę weszły do kulinarnego kalendarza restauracji.


Dane teleadresowe

Adres:
Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary
GPS:
52.329121068317, 18.366700444983
Telefon:
+48 63 270 87 00
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie