Restauracja Dwór Bismarcka

Restauracja Dwór Bismarcka

Są takie miejsca gdzie wchodzisz i od razu czujesz się jak w gościnie u przyjaciół. W Mysłowicach do takich miejsc należy Dwór Bismarcka. Króluje tu tradycyjna kuchnia polska i śląska. Przekonacie się Państwo, że Dwór Bismarcka to idealne miejsce na organizację wszelkich przyjęć, zarówno tych mniejszych uroczystości rodzinnych jak większych imprez firmowych. Zapewniamy, że wszystkie nasze potrawy przyrządzane są od podstaw przez naszych kucharzy co gwarantuje smak wykonanych dań a wyszkolony personel zapewni obsługę na wysokim poziomie.

Nasz lokal znajduje się na Szlaku Kulinarnym Śląskie Smaki promowanym przez Remigiusza Rączkę. Dla ciekawych śląskiej tradycji mamy do zaproponowania regionalne dania na oryginalnych recepturach. Dwór Bismarcka to restauracja zlokalizowana w dzielnicy Słupna. Położona w bliskiej odległości od "Trójkąta Trzech Cesarzy" gdzie niegdyś stała jedna z wież Bismarcka. Niedaleko nas znajduje się serce śląska - dzielnica Nikiszowiec. Odkryj z nami wyjątkową atmosferę restauracji. Zapraszamy do przytulnych i kameralnych wnętrz naszego lokalu.


Dane teleadresowe

Adres:
Oświęcimska 29, 41-400 Mysłowice
GPS:
50.228853000000, 19.145827900000
Telefon:
+48 32 223 17 49
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Catering Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Obsługa imprez zamkniętych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie