Restauracja Marconi

Restauracja Marconi

Restauracja Marconi mieści się w zabytkowym, starannie odrestaurowanym Hotelu**** Pałac Romantyczny w Turznie. Obiekt położony jest zaledwie 15 km od centrum Torunia oraz 1 km od węzła autostradowego A1. Zespół pałacowo-parkowy to miejsce z historią w tle. W przeszłości zamieszkiwali tu przedstawiciele znamienitych polskich rodów, gościł tu m.in. jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów i jeden z najsłynniejszych pianistów polskich Fryderyk Chopin.

Naszym celem było stworzenie wyjątkowego, klimatycznego miejsca, w którym pobyt uświetni zarówno romantyczne otoczenie parku, jak i wytworne wnętrza Pałacu, wraz ze strefą relaksu SPA.  Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy 2 przestronne restauracje, idealne na uroczystości weselne, komunie oraz jubileusze oraz 6 nowoczesnych sal szkoleniowo-konferencyjnych. Kolejnym niewątpliwym atutem jest możliwość organizacji spotkań grillowych i innych imprez plenerowych na świeżym powietrzu w pałacowym parku.

W zgodzie z historią Pałacu Romantycznego w sezonowej karcie menu Restauracji Marconi spotkać można przede wszystkim dania tradycyjnej kuchni dworskiej w nowoczesnym wydaniu. Tradycją stały się już sezonowe premiery smakowe dań z gęsiny kołudzkiej, jagnięciny, dziczyzny, czy też królika. Dania przygotowywane są zgodnie z zasadami slow food i przyrządzane tylko i wyłącznie z wyselekcjonowanych, świeżych produktów pochodzących od lokalnych dostawców. 


Dane teleadresowe

Adres:
Toruńska 1, Turzno, 87-148 Łysomice
GPS:
53.085770200000, 18.619959400000
Telefon:
+48 56 642 31 00
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie