Fork Restaurant

Fork Restaurant

Fork Restaurant to druga po N31 autorska restauracja mistrza kulinarnego Roberta Sowy.

Po sukcesie N31 restaurant i trzech latach prowadzenia jednej z najczęściej odwiedzanych restauracji w stolicy, restauracji z pierwszej trójki według międzynarodowego serwisu Tripadvisor i wreszcie Najlepszej Restauracji w Polsce 2017 roku według Poland 100 Best Restaurants, Mistrz Sowa zdecydował się na drugą lokalizację.

Druga restauracyjna „siostra” zlokalizowana w bardzo bliskiej odległości od N31 ma spełniać oczekiwania gości, którzy na skutek ogromnej popularności restauracji na Nowogrodzkiej mieli trudności z dostępnością i rezerwacją miejsc w bardzo lubianym przez stołecznych gości lokalu. Krótki dystans między dwiema restauracjami jest korzyścią biznesowego poszerzenia restauracyjnej oferty i daje nieograniczone możliwości wyboru dla potencjalnych klientów obu restauracji.

Doskonała lokalizacja w stylowej i zadbanej kamienicy wyróżniającej się na ulicy Wspólnej, która  przeszła gruntowną rewitalizację i modernizację, duże trzyskrzydłowe witryny zachęcające do wejścia „niemal wprost z ulicy” to doskonała wizytówka prestiżowej restauracji.  Umiejscowienie restauracji w samym centrum tuż obok zgiełku ul. Marszałkowskiej, ale jednocześnie na kameralnej Wspólnej, gdzie uroku dodaje brukowana kostka i szereg zabytkowych budynków tworzy niecodzienną, przyjemną atmosferę. Koncept Roberta Sowy ma doskonale zaprojektowaną przestrzeń na kameralne spotkania i większe eventy. Duża otwarta sala na 35 miejsc z zaprojektowanym wyróżniającym się stylowym barem posiada również nastrojowe miejsce dla 8 osób, gdzie przez szybę można podglądać pracę kucharzy w restauracyjnym sercu, czyli kuchni.  Na tyłach lokalu znajduje się oddzielny Chef’s Room, w którym odnajdą się wielbiciele cygar i bardziej kameralnych spotkań branżowych i okolicznościowych. Dodatkowym atutem Chef’s Room jest widok na malownicze i spokojne patio. W restauracji na dodatkowym poziomie -1 znajduje się Wine bar z witryną wyselekcjonowanych win i trunków oraz najlepszych przysmaków kulinarnych mistrza Sowy dla jego najwybredniejszych gości.

Kuchnia polska to podstawa menu w Fork Restaurant, ale podana w oryginalny sposób z międzynarodowymi akcentami. Elastyczna karta menu dostosowana do wielbicieli tradycyjnych zapomnianych smaków kuchni polskiej spełnia wymagania nie tylko mieszkańców stolicy, ale również zagranicznych turystów szukających dań naszej rodzimej kuchni w najwyższej jakości. Dbałość o  produkty i niebanalne połączenia  smakowe są odzwierciedleniem pasji, z jaką team Roberta Sowy tworzy autorskie dania. Atutem miejsca jest doświadczony zespół kucharzy i spełniająca wszelkie wymagania klienta obsługa, co jest doskonałą wizytówką i zaproszeniem do odwiedzenia przepełnionego smakami miejsca.


Dane teleadresowe

Adres:
Wspólna 35, 00-401 Warszawa
GPS:
52.227370309060, 21.014949699983
Telefon:
+48 883 449 222
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie