Warszawski Sznyt

Warszawski Sznyt

Dwupoziomowa restauracja znajdująca się tuż przy Placu Zamkowym została otwarta w marcu 2017 roku. Nienachalnie, ze sznytem i elegancją gromadzi coraz większą grupę wielbicieli. Sznyt należy do firmy Restauracje Krawczyk, która od 25 lat z powodzeniem i sukcesami otwiera i prowadzi restauracje w całej Polsce.

Sznyt to nawiązanie do eleganckiego wyglądu oraz sposobu bycia, uznawanego za najwłaściwszy. Określenie to wywołuje skojarzenia z dobrymi mani- erami, kulturą osobistą, obyciem, życzliwością, dobrym smakiem oraz wyszukaniem, które określają restaurację.

Lokalizacja restauracji w pięknym miejscu tuż przy placu Zamkowym zobowiązuje do prowadzenia restauracji, w której historia miasta łączy się z kuch- nią na najwyższym poziomie i menu będącym interpretacją współczesnego stylu życia i jedzenia.

Miejsce, które tętni życiem od wczesnych godzin porannych i urzeka niepowtarzalnym widokiem to doskonały adres do organizacji spotkań o różnorodnym charakterze. Biznesowe śniadania, kolacje z kontrahentami i partnerami czy celebracja wy- darzeń okolicznościowych z pracownikami. Kameralne spotkania rodzinne czy obchody ważnych uroczystości zorganizowane w Warszawskim Sznycie gwarantują bezcenne wrażenia i wspomnienia.

Pierwsze piętro ma bardziej elegancki charakter nastrojem nawiązujący do klimatu międzywojennej Warszawy. Wystrój wnętrza łączy czas początku minionej epoki z nowoczesną aranżacją stołów i krzeseł, odpowiednio dobranym oświetleniem współgrającym z naturalnym drew- nem. Miedziany bar i fortepian wzbogacają klimat piętra.

W zależności od wymogów gości i aranżacji przestrzeń może pomieścić od 80 do 150 gości (80 miejsc siedzących stoły prostokątne, 110 miejsc siedzących stoły okrągłe, 150 miejsc – stoły koktajlowe).

Sala posiada niezależny system nagłaśniający wbudowany w sufit oraz możliwość ustawienia projektorów. Kameralne wnętrze i wyjątkowa, autorska kuchnia Rafała Zaręby sprawiają, że Restauracja Warszawski Sznyt to idealne miejsce na spotkanie zarówno z kontrahentami, jak i z pracownikami.

Parter lokalu, posiada 84 miejsca siedzące i ma swobodny, wręcz sportowy charakter. Dania opierają się na kuchni międzynarodowej z przysmakami pochodzącymi bezpośrednio z wyjątkowego grilla opalanego drewnem dębowym. Dzięki 65 - cio - calowym telewizorom goście mogą uczestniczyć we wszystkich najważniejszych wydarzeniach sportowych. Dodatkowym atutem jest ogródek letni posiadający 40 miejsc siedzących z niepowtarzalnym widokiem na starówkę. Ten poziom sprzyja mniej formalnym spotkaniom.


Dane teleadresowe

Adres:
Senatorska 2, 00-075 Warszawa
GPS:
52.247098483557, 21.012653369975
Telefon:
+48 609 608 010
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Catering Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie