Leśna Perła

Leśna Perła

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do restauracji Leśna Perła, położonej kilkanaście kilometrów od Gliwic, w malowniczej miejscowości, na skraju pięknego kompleksu leśnego. Piękne, eleganckie i jasne wnętrza zostały zaprojektowane tak, by nasi Goście mogli spędzić niezapomniane chwile podczas uroczystości rodzinnych czy przyjęć biznesowych. 

Z przyjemnością możemy się pochwalić doskonałą kuchnią serwującą dania kuchni polskiej, śląskiej i europejskiej. Nasze dania łączą elementy tradycyjnych smaków z nowoczesnym przygotowaniem i podaniem. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości dań, kompozycji i estetyki ich podania, a nasza pasja przejawia się zarówno w przepysznej kuchni jak i w podejściu do Gości. Wykwintne potrawy, przygotowane przez najlepszych kucharzy, cieszą oczy i podniebienie. Naszą specjalnością są dania z dziczyzny oparte na tradycyjnych recepturach.  

Leśna Perła jest firmą rodzinną, prowadzoną z ogromnym zaangażowaniem i pasją, dlatego bardzo nam zależy by Goście spotykali się u nas ze wspaniałą, ciepłą atmosferą oraz profesjonalną i doświadczoną obsługą. Kultywujemy najlepsze tradycje polskiej gościnności i dokładamy wszelkich możliwych starań, aby nasi Goście byli w pełni usatysfakcjonowani poziomem usług. Grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie i jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Wierzymy, że udało nam się stworzyć niezwykłe miejsce z klimatem dla wymagających Gości, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się wyjątkowo. To wymarzone miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację we dwoje czy spotkanie towarzyskie, a rodzinna atmosfera panująca w naszej restauracji pozwoli Państwu miło spędzić czas w gronie najbliższych i przypomni z czego słynie tradycyjna polska gościnność.

Leśna Perła wielokrotnie gościła artystów, którzy bardzo chętnie wybierają to wyjątkowe miejsce do organizowania biesiad, tworzenia wideoklipów i nagrywania programów dla lokalnej telewizji. 


Dane teleadresowe

Adres:
Leśna 1, 44-160 Rudziniec
GPS:
50.367929295506, 18.407319264418
Telefon:
+48 32 411 23 23
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Catering Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie