Restauracja na Długiej 2

Restauracja na Długiej 2

Codzienna gościnność

Koncept znanego krakowskiego projektanta wnętrz - miejsce niewątpliwe wyjątkowe, pełne smaku i dobrych manier. Klimatyczne i nastrojowe wnętrze lokalu w połączeniu z zachwycającym wszystkich smakiem i aromatem potraw, stanowi o wyjątkowości tego miejsca, w których warto przebywać i do którego warto powracać. Przestronne, jasne wnętrze utrzymane jest w kolorystyce bieli z niebieskimi akcentami. We wnętrzu poza otwartą kuchnią i stanowiskiem przygotowania pizzy znajdziemy przestrzeń dedykowaną dla dzieci.

Sala restauracyjna

Zapraszamy do nowej sali restauracji mieszącej 80 osób, gdzie w okresie letnim można skorzystać z możliwości bezpośredniego wyjścia na zadaszony taras lokalu. Restauracja oferuje Państwu dedykowaną tym celom klimatyzowaną przestrzeń z drewnianym parkietem do tańczenia, podestami dla zespołu lub DJa oraz nowoczesnym nagłośnieniem. To doskonałe miejsce na organizację spotkań rodzinnych oraz biznesowych czy też innego rodzaju wydarzeń okolicznościowych z specjalnie przygotowanym dla Państwa fantastycznym menu eventowym.

Sala kameralna

Kameralna sala mieszcząca do 40 osób znajdująca się w górnej części restauracji. To idealne miejsce na organizację nastrojowego i kameralnego spotkania rodzinnego oraz spotkania biznesowego. W wyposażeniu sali znajduje się projektor z dużym ekranem umożliwiający konferencji


Dane teleadresowe

Adres:
Długa 2, 44-373 Wodzisław Śląski
GPS:
50.012981804471, 18.376577264557
Telefon:
+48 697 46 23 23
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Klimatyzacja Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie