Nowina

Nowina

Nowina to wyjątkowe miejsce na winiarskiej mapie Warszawy, gdzie w jednej przestrzeni znajduje się zarówno wine bar, restauracja, sklep z winem, galeria vintage oraz muzeum korkociągów.

Jest to wynik zamiłowania do dobrego designu, jakościowego wina oraz smacznego jedzenia. Przy tworzeniu konceptu Nowiny wykorzystane zostało bogate doświadczenie w każdej z dziedzin, które się w Nowinie krzyżują, gdyż miejsce prowadzą córki czołowego importera win – siostry Cybulskie, których tata importuje jakościowe wina do Polski od prawie trzydziestu lat, stąd zamiłowanie do wina zostało zaszczepione u nich już od młodych lat.

Designem zajął się Piotr Płoski ze studia projektowego smallna, który za projekt i realizację wnętrza Nowiny został nagrodzony prestiżową nagrodą A’Design Awards.

Całość dopełnia autorska, sezonowa kuchnia Arkadiusza Janczarka – członka Stowarzyszenia Slow Food Polska oraz wielokrotnego obrońcy podwójnych sztućców Michelin. Nowina to miejsce cieszące oko, nos i usta. Miejsce, gdzie dobra jakość idzie w parze z wyjątkową, niezobowiązująca atmosferą.


Dane teleadresowe

Adres:
Nowogrodzka 4, 00-513 Warszawa
GPS:
52.230162929297, 21.018176331877
Telefon:
+48 663 444 442
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie