Restauracja Café Polskie Smaki

Restauracja Café Polskie Smaki

Restauracja Café Polskie Smaki została stworzona z sentymentu do kuchni polskiej oraz kaszubskiej tradycji kulinarnej.  To miejsce dla każdego, kto ceni świeże, sezonowe, najwyższej jakości produkty oraz proste, ale niepowtarzalne polskie specjały.

W Polskich Smakach każdy miłośnik autentycznej, lokalnej kuchni odnajdzie wyjątkowe doświadczenia kulinarne w oparciu o filozofię slow food, które wzmocnią wnętrza inspirowane lokalną, kaszubską tradycją oraz wspaniały widok na sopockie Molo i Bałtyk. 

Kwintesencją doznań kulinarnych są kompozycje stworzone przez szefa Krystiana Szidel.

Polskie Smaki czarują polskimi, tradycyjnymi daniami oraz regionalnymi smakami, które, oparte o tradycyjne trendy kulinarne i w interpretacji szefa Krystiana nabierają niepowtarzalnego charakteru.

W menu znajdują się potrawy komponujące stuletnie, lokalne przepisy z elementami kuchni współczesnej czy technikami przygotowywania dań metodą sous vide. Krystian Szidel pokazuje, że polska i regionalna kuchnia jest wyjątkowa i warta odkrycia, bazuje na solidnych podstawach, wysokiej jakości regionalnych produktach i tradycyjnych recepturach, do których warto wracać i interpretować w bardziej współczesny sposób.


Dane teleadresowe

Adres:
Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
GPS:
54.446635700000, 18.569093900000
Telefon:
+48 58 767 19 60
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie