Pracownia Smaku ORSO

Pracownia Smaku ORSO

Jesteśmy jedną z niewielu restauracji, która jest połączeniem niepowtarzalnych smaków kulinarnych z charakterem artystycznego miejsca. Profesja właściciela, który jest artystą - rzeźbiarzem zdecydowanie zdominowała i wpłynęła na charakter restauracji! Nasza kuchnia przywiązuje dużą wagę do produktów sezonowych. Współpracujemy z małymi lokalnymi gospodarstwami i przedsiębiorstwami, od których pozyskujemy produkty najwyższej jakości. 
Restauracja jest miejscem, w którego przestrzeni odbywają się różne wydarzenia artystyczne, począwszy od wernisaży, spotkań z ludźmi kultury po koncerty artystyczne! Pragniemy, aby nasi Goście wyszli pełni doznań i chętnie do nas wracali. Serdecznie zapraszamy. 

Nasze przestronne sale bankietowe doskonale sprawdzają się jako miejsca, w którym możesz zorganizować towarzyskie, kameralne przyjęcie w gronie najbliższych jak i różnego rodzaju bankiety i przyjęcia okolicznościowe takie jak: wesela, chrzciny, roczki, urodziny, jubileusze, komunie, bankiety firmowe, konferencje. 


Dane teleadresowe

Adres:
Kapelanów Wojskowych 15a, 44-100 Knurów
GPS:
50.232837200000, 18.661399200000
Telefon:
+48 694 569 222
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Danie wegetariańskie Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Ogródek letni

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie