Restauracja Cesarska

Restauracja Cesarska

Nasza restauracja

Restauracja Cesarska, mieszcząca się w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie, swoją nazwę zawdzięcza prawdziwie pałacowym wnętrzom.

Trzy bogato strojone sale, wchodzące w jej skład, umożliwiają gościom organizację kameralnych spotkań rodzinnych i biznesowych.

Dzięki eleganckim wnętrzom i wyszukanemu menu, a także doskonałej lokalizacji tuż obok pięknego Parku Śląskiego, restauracja oraz przylegająca do niej sala bankietowa cieszą się dużym uznaniem wśród Par Młodych poszukujących idealnego lokalu do organizacji przyjęcia weselnego.

W sezonie rozpoczynającym się późną wiosną, a kończącym się wczesną jesienią, do dyspozycji gości oddany jest również urokliwy taras letni z Tajemniczym Ogrodem -osłonięty od wiatru i żaru słonecznego cichy zakątek, idealny dla osób pragnących odpocząć od gwaru miejskiego.

Nasza kuchnia

Potrawy serwowane w Restauracji Cesarskiej to kultowe specjały kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Zasmakują w niej więc zarówno miłośnicy owoców morza jak i tradycyjnych pierogów – zawsze elegancko i fantazyjnie podanych.

Sekretem naszej kuchni są świeże, starannie wyselekcjonowane produkty, składające się na wyśmienite, lekkie i zdrowe dania.

Posiadamy szeroką ofertę win, rekomendowanych przez eksperta i znawcę w tej dziedzinie – Sławomira Chrzczonowicza.

Nasz zespół

Aby goście naszej restauracji czuli się zawsze profesjonalnie obsłużeni, a skosztowane dania na długo pozostały w ich pamięci, niezbędna jest współpraca wielu osób.

Nasi kelnerzy i kucharze codziennie dokładają wszelkich starań, aby ich zaangażowanie i pasja, z jaką wykonują swoją pracę, stale spotykały się z uznaniem gości Restauracji Cesarskiej.


Dane teleadresowe

Adres:
Paderewskiego 35, 41-500 Chorzów
GPS:
50.291146000000, 18.963796800000
Telefon:
+48 32 606 84 84
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie