Restauracja Cristalino Kuchnia i Wino

Restauracja Cristalino Kuchnia i Wino

„Cristalino Kuchnia i Wino” to restauracja a’la carte łącząca kuchnię zdrową, smaczną i korzystną cenowo. To także połączenie z wyjątkową kolekcją win.

Wykwintne potrawy przyrządzane przez cenionego Szefa Kuchni, urzekają nie tylko smakiem i aromatem, ale również elegancją podania. Profesjonalna i dyskretna obsługa służy radą w wyborze dań z bogatego menu i zaproponuje odpowiednie wina.
Cristalino Kuchnia i Wino szczyci się kuchnią na wyjątkowym poziomie. Wyszukane potrawy, ekskluzywne wina – to wszystko czeka na naszych gości.

Winarium – przeszklone pomieszczenie w restauracji z dwiema elektronicznie kontrolowanymi strefami. Pierwsza 16 stopni dla win czerwonych, druga 7stopni dla win białych, różowych, musujących i mocnych alkoholi. Łącznie ponad 100 gatunków win gotowych do podania w tym ponad 10% win polskich. Możliwość wejścia Gości do środka z kelnerem i samodzielnego wyboru trunków.


Dane teleadresowe

Adres:
Traugutta 5, 33-101 Tarnów
GPS:
50.010543600000, 20.929893900000
Telefon:
+48 14 633 12 25
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie