Restauracja ProVita

Restauracja ProVita

Zespół Restauracji ProVita ma bezkompromisowe podejście do gotowania. Wiele półproduktów, z których korzystają jest produkcji własnej. Ich potrawy to autorskie/własne interpretacje klasycznej kuchni z całego świata. Kucharze gotując nie idą na żadne ustępstwa. Dania są dokładnie przemyślane i skomponowane, tworząc spójną całość.

W Restauracji ProVita, oprócz dań z karty przygotowywanej na wiosnę-lato i jesień-zimę, gościom co tydzień proponowane jest inne niepowtarzalne menu weekendowe. W karcie znajdują się zarówno dania mięsne, jak i propozycje dla alergików, wegetarian i wegan.

W przeciwieństwie do prostego i krótkiego menu, karta win jest obszerna i obejmuje 135 etykiet, z czego ponad 100 serwowanych jest na kieliszki.

Restauracja jest także organizatorem ciekawych wydarzeń kulinarnych. Na cały rok zaplanowany jest cykl tematycznych wieczorów przy winie, na których w swobodnej atmosferze Sommelierzy Stowarzyszenia Sommelierów Polskich odkrywają przed gośćmi winiarskie tajemnice. Degustacje odbywają się przy kominku, w ogrodzie, na plaży, a nawet na pod żaglami na pełnym morzu.

Dwukrotnie w ciągu roku odbywa się także tematyczna kolacja ProVita & Przyjaciele. Każda kolacja jest unikalna i tematyczna. W ostatniej edycji spotkania, menu zainspirowane zostało smakami sadu i lasu, gdzie zespół samodzielnie szukał jesiennych smaków i aromatów. Z sadu wybrali dojrzałe jabłka, śliwki i gruszki. Z lasu orzechy, dziką jarzębinę i owoce dębów. Zebrali runo leśne i znaleźli nowe interpretacje dla dziczyzny. Sprawdzili, czy aromat jesiennych ognisk można zamknąć w daniach i czy dzikie zioła mogą nadać kolor smakom.

Godziny otwarcia: codziennie 12.00 – 23.00


Dane teleadresowe

Adres:
Tadeusza Kościuszki 17, 78-100 Kołobrzeg
GPS:
54.185356302836, 15.589518385984
Telefon:
+48 94 355 4012
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie