Morskie Opowieści

Morskie Opowieści

Zapraszamy na zaskakujący rejs przez najlepsze smaki Pomorza w interpretacji Piotra Łosińskiego, jednego z najmłodszych nagradzanych szefów kuchni w Polsce!

Za każdym daniem kryje się autentyczna historia, którą chcemy się z Wami podzielić. Proponujemy krótkie, ale często zmieniane menu oparte wyłącznie na świeżych, sezonowych produktach w większości pochodzących z regionu nadmorskiego. Dla tych, którzy chcieliby odbyć pełny rejs przez najlepsze smaki Pomorza przygotowaliśmy autorskie menu degustacyjne składające się z 4, 7 lub 9 Opowieści, które jest podsumowaniem naszych kulinarnych przygód.

Morskie Opowieści to restauracja zlokalizowana w sercu niewielkiej, nadmorskiej miejscowości Jarosławiec. W sezonie letnim pozwala skryć się przed ławicą turystów, a zimową porą jest schronieniem przed mrozem i ostoją dobrego smaku.

Doświadczenie dopełnia aranżacja restauracji z użyciem płukanego drewna i mchu morskiego autorstwa Studio Potorska z Gdańska, wyjątkowa zastawa stołowa oraz widok na 200-letnią, ceglaną latarnię morską. Ahoj!


Dane teleadresowe

Adres:
Nadmorska 1, 76-107 Jarosławiec
GPS:
54.540358200000, 16.540636300000
Telefon:
+48 59 814 60 57
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie