Restauracja Stara Wozownia

Restauracja Stara Wozownia

Restauracja Stara Wozownia mieści się w wybudowanej w 1860 roku wozowni przez księcia Lubomirskiego obok jego Pałacu w Małej Wsi, tylko 45 minut od Warszawy.

Stara Wozownia specjalizuje się w kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie, wykorzystując najnowsze trendy kulinarne oraz sezonowe i regionalne składniki

W menu a la carte znaleźć można stałe pozycje dań, które zachwycają nowymi odsłonami, jak również nowe propozycje tworzone w oparciu o zmienność pór roku oraz regionalne składniki z grójecczyzny – jabłka, gruszki, śliwki oraz grzyby z okolicznych lasów. Oprócz sezonowego menu a la carte, restauracja oferuje również 4 i 6 daniowe menu historyczne nawiązujące do kuchni gotowanej w Małej Wsi 100 lat temu, menu lunchowe i bufetowe na specjalne imprezy oraz catering zewnętrzny.

Restauracja Stara Wozownia rozpoczęła działalność w marcu 2017 roku i szybko zyskała uznanie gości za pyszną kuchnię, piękne wnętrza, dobrą i przyjazną obsługę oraz niezwykłą atmosferę. Jest prestiżową lokalizacją dla biznesu, fantastycznym celem podróży dla miłośników dobrej kuchni oraz historii, a także wielbicieli spędzania wolnego czasu w pięknych miejscach. 

Przyciąga również bogata karta win z całego świata oraz regionalnych cydrów, a także znajdujący się tuż obok butikowy hotel z 16 apartamentami.


Dane teleadresowe

Adres:
Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży
GPS:
51.824598735164, 20.788772106171
Telefon:
+48 782 40 40 40
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Danie wegetariańskie Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie