Lwia Brama²

Lwia Brama²

Lwia Brama² to jedyna restauracja znajdująca się w najstarszej części Wrocławia, Ostrowie Tumskim. O jej wyjątkowym charakterze świadczy nie tylko bajkowa lokalizacja, lecz także niesamowita kuchnia w wydaniu utytułowanego Damiana Bildźia, który swoją pasję doskonale wyraża na talerzu łącząc regionalne składniki z wyrobami własnej produkcji. W jej urokliwej średniowiecznej piwnicy oraz pięknym zielonym ogrodzie znajdującym się pod samą archikatedrą Jana Chrzciciela, turyści jak i wrocławianie znajdą schronienie od miejskiego zgiełku.

KUCHNIA, SERCE RESTAURACJI!

Naszym sercem zarządza Szef Kuchni Damian Bildź. Swoje doświadczenie zdobywa nieprzerwalnie od 17 lat pracując w europejskich i polskich cenionych restauracjach. W 2016 roku z ręki przewodnika 100 Poland Best Restaurant otrzymał tytuł najlepszego szefa kuchni polski południowo-zachodniej czyniąc go jednym z siedmiu najlepszych szefów kuchni w kraju.

"Wraz z staranie dobranym zespołem pragniemy rozpowszechnić nowoczesną kuchnię polską. Korzystamy z regionalnych produktów, suszymy mięso, kisimy przeróżne specyfiki, od kapusty po buraczki, poprzez gruszki czy truskawki. Jeździmy na łąki i do lasów, gdzie zbieramy zioła. Powrót do korzeni smakowych opieramy o najnowsze zdobycze wiedzy kulinarnej. W ten oto sposób tworzymy dania niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju!"


Dane teleadresowe

Adres:
Katedralna 9, 50-328 Wrocław
GPS:
51.114252418215, 17.044188380241
Telefon:
+48 793 893 909
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Ogródek letni

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie