Restauracja Park Caffe

Restauracja Park Caffe

Restauracja Park Caffe oferuje oryginalną kuchnię z wyjątkowymi daniami.  W ostatnich sześciu miesiącach postawiliśmy na utalentowanych, młodych ludzi z pasją tworzenia. Nasz szef kuchni ma zaledwie 24 lata, jego praca opiera się na ,,zabawie" składnikami w taki sposób, aby zaskakiwać gości zarówno smakiem jak i wyglądem potraw. Każdy odwiedzający naszą restaurację może poczuć się wyjątkowo i uciec od zgiełku pędzącego świata.

Pragniemy wprowadzić w Koszalinie nową jakość i wartości kulinarne. Naszym priorytetem jest jakość, a nie ilość. Menu jest sezonowe, a także zmienia się, gdy wymyślimy nowe połączenia smakowe bądź struktury produktów.

​Uważamy, że najważniejszą zasadą jest szacunek dla produktów i jedzenia, dlatego przedstawiamy je w taki sposób, by nasi goście mogli dostrzec jak i poczuć nasz wkład, uczucia oraz ciężką pracę. Korzystamy z produktów o wysokiej jakości, część sami zbieramy lub hodujemy (np: bez, pędy sosny, morwy, itd.) i staramy się je przerabiać w 100% poprzez wykorzystanie najnowszych technik kulinarnych, dzięki czemu otrzymujemy ciekawe owoce naszej pracy jak i walory smakowe.


Dane teleadresowe

Adres:
Adama Asnyka 11, 75-003 Koszalin
GPS:
54.190984700000, 16.183715000000
Telefon:
+48 94 717 35 77
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie