Karczma Polska Zagroda

Karczma Polska Zagroda

Karczma Polska "Zagroda" w Sopocie jest jednym z miejsc, które koniecznie musi odwiedzić każdy kto przybywa do Trójmiasta. Unikalna atmosfera swojskich klimatów, wyśmienita staropolska kuchnia i rozsądne ceny sprawiają, iż miejsce to zapadnie na długo w pamięci przybysza. 
Do Państwa dyspozycji są dwie sale: Kominkowa i Komandorska na łącznie 100 miejsc. 

Proponujemy szeroki wachlarz wspaniałych potraw kuchni polskiej, przygotowanych przez kucharzy pod kierownictwem mistrza kuchni Wiesława Pawłowskiego. Z mistrzem Wiesławem zachęcamy do spróbowania smacznych domowych potraw, grzanego wina oraz "Michałówki" - wyjątkowej nalewki staropolskiej produkowanej i serwowanej tylko w Karczmie Polskiej "Zagroda" . 

Projekt 
Budynek Karczmy Polskiej "Zagroda" powstał w roku 2002, zaprojektowany w oparciu o wzorce budowniczych w dawnej Polsce. Wykonany został przez cieśli z Mazur, stolarzy z Podhala, dekarzy z Podlasia i kamieniarzy z Pomorza. Elementy wystroju mają często po 100-200 lat. Znajdziecie tu Państwo wiele autentycznych przedmiotów z XIX i XX stulecia. 


Dane teleadresowe

Adres:
Al.Niepodległości 625, 81-855 Sopot
GPS:
54.423998662175, 18.564684391022
Telefon:
+48 58 550 72 59
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie