Szara Eminencja Piaseczno

Szara Eminencja Piaseczno

Szara Eminencja to restauracja swobodnej elegancji, kantyna miejska, lokalne bistro, kreatywny bar, ciekawa scena, a wszystko to w budynku starego kina w Piasecznie.

Kuchnia Szarej Eminencji to kuchnia autorska oparta na aktualnych światowych trendach. Operujemy w segmencie casual diningu i bistronomii, a inspiracje czerpiemy m.in. z fine diningu i street foodu w najlepszym wydaniu. Znamy kuchnię molekularną, ale sięgamy do niej bardzo rzadko. Pamiętamy o tradycji, ale nie jesteśmy jej niewolnikami. Nie stosujemy półśrodków. Tylko prawdziwe dania z prawdziwych składników. Prostota formy i złożone kombinacje smakowe - to nasze znaki rozpoznawcze.

Bar opieramy w dużej części na produktach domowej roboty. Nie idziemy na łatwiznę, a nasi barmani jako główne zajęcie nie mają otwierać butelek i przelewać ich zawartości w szklanki. Ciekawe drinki, napoje zimne i ciepłe inspirowane klasyką, zaskakujące połączeniami smakowymi. Dobre wina, szeroki wybór mocnych alkoholi, świetne piwo, pyszna kawa. Będziemy Was rozgrzewać, orzeźwiać, pobudzać i rozweselać. A wszystko to w odpowiednim momencie.


Dane teleadresowe

Adres:
Henryka Sienkiewicza 11, 05-500 Piaseczno
GPS:
52.068595571130, 21.024479269981
Telefon:
+48 885 05 04 05
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można łatwo zaparkować Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie