Karczma na Kocierzu

Karczma na Kocierzu

Urokliwa, góralska Karczma na Kocierzu położona na Przełęczy Kocierskiej w otoczeniu Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Wnętrze utrzymane w regionalnym, beskidzkim stylu – przestronna antresola, z której widoczna jest na dole, duża sala z barem i paleniskiem mogą przyjąć prawie 300 osób.

Dwie kameralne izby – Zbójnicka i Biała, w ciepłym, domowym klimacie doskonałe na prywatne kolacje czy przyjęcia rodzinne. Od niedawna również sala Świerkowa i Widokowa - idealne na śniadania i chwilę wytchnienia po długim, górskim spacerze. Niezapomniany klimat zapewniają : ciepło ognia z paleniska, melodie wykonywane na żywo przez kapelę górali beskidzkich, a przede wszystkim – pyszne jedzenie. Kuchnia to nasza chluba. Staramy się gotować z pasją, wykorzystując przepisy naszych babć, cioć i mam. Stawiamy na lokalnych dostawców, aby być wiernymi powierzonym recepturom, które wykorzystujemy.

Szef Kuchni to człowiek bezkompromisowy w sprawie gotowania i otwarty na łącznie produktów. Fakt, że jest rodowitym Ślązakiem ma przełożenie na to, co komponuje na talerzu. Dopracowanie i wysmakowanie towarzyszy mu zarówno przy tworzeniu menu dla prezesów korporacji na uroczyste, prywatne kolacje jak również dla naszych codziennych Gości. Kierunek, który obraliśmy ma na celu przede wszystkim promocję beskidzkiej kuchni w naszym wydaniu a także wina produkowanego  w Beskidach. Jesteśmy miejscem, gdzie można spróbować produktów z dwóch zaprzyjaźnionych winnic położonych nieopodal. To właśnie przyjaźnie  są naszym największym skarbem. Dzięki nim tworzymy niespotykaną, rodzinną i przyjemną atmosferę: jedno miejsce, milion wspomnień.


Dane teleadresowe

Adres:
Rynek 8, 32-650 Kęty
GPS:
49.883876100000, 19.222130700000
Telefon:
+48 33 845 25 05
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie