Ristorante Osteria le Botti

Ristorante Osteria le Botti

Osteria le Botti - zatrzymaj się i wstąp do nas

Osteria le Botti to typowo włoska restauracja z regionalną kuchnią domową. Nasz lokal powstał z pasji do kuchni włoskiej. Mój mąż, Federico, pochodzi z serca Włoch - z Umbrii, ja od lat jestem zakochana we Włoszech, języku włoskim, kulturze i kuchni tego kraju. Razem z mężem od zawsze marzyliśmy o stworzeniu kameralnego miejsca, w którym będzie można zjeść jak u włoskiej mammy. Tradycyjne dania, przygotowane z prawdziwych włoskich produktów, według regionalnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, które można popić włoskim winem najlepszej jakości.

W Osterii codziennie zostawiamy nasze serce, przekazujemy klientom naszą miłość do włoskiego jedzenia, chcemy by każdy nasz klient czuł się jak u siebie w domu, by wracał do swoich ulubionych smaków i aromatów.

Jeśli chcecie poczuć włoski, domowy klimat na Śląsku, zapraszamy na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, obiad z rodziną, romantyczny wieczór przy lampce wina.

Zapraszamy do Osteria le Botti w Tychach

Kinga i Federico Gonfia

Włoska tradycja ponad wszystko

Od czterech lat, mimo zmieniających się mód w gastronomii, konsekwentnie serwujemy typową kuchnię włoską - taką, jaką sami jadamy na co dzień, jaką przekazała nam “mamma” i “nonna”.

Zapoznawanie Klientów z włoskimi smakami, przygotowywanie pysznych i pożywnych włoskich dań w niewygórowanej cenie, to nasza misja. 

Wyszukujemy regionalne przepisy ze wszystkich regionów Włoch. Z racji pochodzenia mojego męża, wprowadzamy do menu smaki umbryjskie, rzadko spotykane w Polsce. Dlatego klient znajdzie u nas sławną umbryjska porchettę, umbryjskie kiełbaski, inne dania z wieprzowiny, z których słynie ten region.

Poprzez nasze menu, pokazujemy prawdziwe włoskie smaki i aromaty, które każdy miłośnik Italii znajdzie we włoskim domu.

W Osteria le Botti często organizujemy kolacje degustacyjne połączone z degustacją wyśmienitego wina. Dla nas to czas bliskich spotkań z Klientami przy wspólnym stole, z opowieściami o jedzeniu i winie. To świetna okazja do wspólnej biesiady w prawdziwie włoskim stylu.


Dane teleadresowe

Adres:
Barona 30, 43-100 Tychy
GPS:
50.124239600000, 18.978396100000
Telefon:
+48 790 771 778
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie