Restauracja Lumière

Restauracja Lumière

Elegancka kolacja, biznesowe spotkanie czy niedzielny obiad

Restauracja Lumière to idealne miejsce zarówno na biznesowe lunche, jak i rodzinne wypady czy spotkania. Elegancka, jasna i przestronna sala może pomieścić do 70 osób. Goście mają do dyspozycji także urokliwą antresolę, przyległą do niej salkę konferencyjną, a także pokój zabaw dla dzieci. Przeszklona ściana restauracji wychodzi na patio i plac zabaw.

Dojrzewająca, polska wołowina

W zmienianej sezonowo karcie na stałe pozostają jedynie steki z polskiej wołowiny. Szef kuchni sam wybiera serwowane w Lumière mięsa i osobiście nadzoruje ich dojrzewanie. W specjalnej, chłodzonej witrynie, na oczach gości mięso kruszeje i koncentruje w sobie aromaty. Dojrzewanie trwa ok. 2-3 tygodni, ale najbardziej eksperymentalne partie sezonowane były w Lumière nawet do 100 dni. To samo, dojrzewające z kością mięso stanowi bazę do produkcji zup i sosów. Karta menu to nie tylko mięsa. Są tu także zupy, sałatki czy ryba, a dla najmłodszych przygotowano specjalne menu.

Wino nadające wykwintną kompozycję smaków

W restauracji Lumière dużą wagę przywiązuje się do win. Doskonała jakość wina, perfekcyjne dobranego do serwowanych dań wyróżnia tę restaurację. Szeroka oferta, skomponowana z największą starannością przez sommelierów z winoteki Foodwine, na pewno zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.


Dane teleadresowe

Adres:
Wypoczynkowa 60, 62-081 Baranowo
GPS:
52.444793500000, 16.790222400000
Telefon:
+48 697 101 511
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie