Rockabilly – Steakhouse & Whisky Bar

Rockabilly – Steakhouse & Whisky Bar

Restauracja Rockabilly to miejsce które łączy miłośników wołowiny i whisky. W nieskrępowanej atmosferze , w samym sercu Kielc, skosztujecie Państwo importowanych z USA sezonowanych steaków rasy Black Angus, a na aperitif i digestiff do wyboru pozostaje największy w tej części kraju wybór bourbonów i szkockich whisky single malt.  

Wystrój

Niewielka, intymna restauracja, która swoimi wnętrzami przenosi gości do ameryki lat 50-tych. Ściany pełne są ciekawych zdjęć i pamiątek. Sam bar, zaś zaskakuje nieoczywistym, ale klasycznym designem. Całości dopełniają utwory  Elvisa czy Guya Mitchella, które prezentowane są z oryginalnych płyt winylowych z tamtego okresu.

Kuchnia nie oczywista

Rockabilly Stekahouse oferuje przede wszystkim dania kuchni amerykańskiej- tradycyjnej, jak i kreolskiej. W menu znajdują się m.in. klasyczne steaki z sezonowanej wołowiny: t-bone, rib-eye, tournedo… także wyjątkowy, ponad 1 kilogramowy Tomahawk, przez miłośników uznawany za króla steaków.  Zwolennicy  ryb i owoców morza także znajdą coś dla siebie. Owoce morza na gorącym kamieniu, czy sałatka z łososia na carpaccio z buraka z kozim serem i pistacjami, zaskakują lekkością i pełnią smaku.

Dodatkowo, szef kuchni, proponuje dania sezonowe, które zazwyczaj znajdują się w menu lunchowym restauracji.

Bar pełen niespodzianek

W barze restauracji znajduje się największy wybór whisky i bourbonów, ale także szeroki wybór wódek czystych i smakowych – głównie polskich. Nie bez uwagi pozostaje wybór kilkunastu starzonych rumów, a także zbalansowana kolekcja win.

Na uwagę zasługuje także wybór herbat Mighty Leaf- importowanych z USA, najwyższej jakości herbat organicznych produkowanych i pakowanych tylko w formie suszonych, całych liści i owoców. 


Dane teleadresowe

Adres:
Rynek 5, 25-303 Kielce
GPS:
50.872050600000, 20.631868400000
Telefon:
+48 730 030 020
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie