Dekant WineBar & Restaurant

Dekant WineBar & Restaurant

Dekant Wine Bar & Restaurant to koncept łączący ideę Wine Baru z restauracją w pełnym tego słowa znaczeniu. Karta win, która została wyróżniona przez prestiżowy Wine Spectator  jako jedna z najwybitniejszych na świecie składająca się z niemalże trzystu butelek wina z całego świata oraz menu Executive Chef’a Adama Kowalczyka, to duet urzekający wszystkich miłośników wina i dobrej kuchni.

Inspiracją do stworzenia Dekant Wine Bar & Restaurant są najpopularniejsze tego typu miejsca w Nowym Yorku, gdzie przy niezobowiązującej atmosferze i dobrej muzyce możecie się Państwo raczyć najlepszymi winami świata. W naszej karcie win znajdziecie klasyki gatunku jak wyborne Chianti czy Chablis aż do wybitnych win z Piemontu jak Barolo czy Barbaresco, od najsłynniejszych i najczęściej nagradzanych producentów jak również niszowe wina z małych winnic.

Naszą misją jest zaprezentowanie Gościom restauracji win z całego świata w cenach nie odbiegających od tych obowiązujących w krajach ich produkcji, odwiedzając Dekant Wine Bar & Restaurant mogą się Państwo cieszyć wybitnymi winami w najlepszych cenach.


Dane teleadresowe

Adres:
Zajęcza 15, 00-351 Warszawa
GPS:
52.238033300000, 21.024711200000
Telefon:
+48 22 828 07 52
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie