Restauracja Winiarnia Terra Mare

Restauracja Winiarnia Terra Mare

Restauracja z kuchnią włoską i śródziemnomorską tworzącą dania wyłącznie w oparciu o oryginalne receptury oraz produkty w tym żywe (np. homary, kraby prosto z homarium), jeżowce, małże Św. Jakuba, ostrygi, różnego rodzaju mule czy też soft shell kraby oraz świeże owoce morza w tym i świeże ryby (będące rzadkością w naszych restauracjach) sprowadzane bezpośrednio z włoskich targów ryb i owoców morza oraz selekcjonowanych, najlepszych gatunkach mięs pochodzących z polskich hodowli. Makarony będące w ofercie restauracji są wyrabiane na miejscu tak jak i pieczywo.

Restauracja wyposażona jest w specjalistyczne akwarium do przechowywania żywych małż i skorupiaków.

Oprócz standardowego menu każdego dnia przygotowywane są specjalne propozycje spoza karty.

W restauracji jest tez winiarnia, w której jest przeszło 300 pozycji, a w doborze wina pomaga profesjonalny sommelier. Wino można zakupić również na wynos. Ceny win w restauracji jak przy zakupie na wynos są bardzo konkurencyjne.

Restauracja dysponuje 100 miejscami siedzącymi plus ok 30 w ogródku w okresie letnim, specjalnymi udogodnieniami dla nie pełnosprawnych tak jak podjazd przed wejściem czy też przygotowaną toaletą. Sale są klimatyzowane, podłączone jest Wi-Fi a na życzenie gości są udostępniane urządzenia multimedialne takie jak rzutnik, ekran czy tez mikrofon. W restauracji jest również specjalna sale zabaw dla dzieci, gdzie od piątku do niedzieli dyżur pełni animatorka dziecięca.
Również dostępne specjalne dziecięce menu. Przed lokalem jest duży w parking w tym z miejscami parkingowymi wyłącznie do dyspozycji gości Terra Mare.


Dane teleadresowe

Adres:
Żyzna 2, 40-314 Katowice
GPS:
50.277183200000, 19.074699800000
Telefon:
+ 48 515 055 600
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie