Restauracja Villa Gardena

Restauracja Villa Gardena

Villa Gardena powstała z pasji do jakości życia. Dla miłośników doskonałego jedzenia, świetnego wina i wspaniałej atmosfery.
To miejsce dla osób, które poszukują wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku i kuchni na najwyższym poziomie. Doskonała na spotkania biznesowe, rodzinne uroczystości czy spotkania w gronie przyjaciół. 
Sąsiedztwo rozległego parku, dostępność i wykraczająca poza standardy oferta restauracji sprawia, że można tutaj spędzić przyjemny dzień.
Obecnie jedyna restauracja na mapie Śląska, sezonująca mięsa na sucho.
Restauracja Villa Gardena jako jedyna w Polsce i w Europie Środkowowschodniej otrzymała prawo do zakupu i sprzedaży oryginalnej, certyfikowanej wołowiny KOBE. Wpis potwierdzający uzyskanie licencji znajdą Państwo na stronie KOBE Assocciation.
Dopełnieniem elegancji jest najbardziej poszukiwany przysmak na świecie - irański kawior BELUGA.

Potrawy przygotowywane są ze starannie wybranych produktów. Wszystkie makarony i pieczywo wykonane są własnoręcznie.

Do dań starannie dobrano najlepsze wina. W kolekcji znajdują się wina z różnych regionów świata: od Francji, Hiszpanii przez Włochy, Amerykę Południową aż po Australię i Nową Zelandię.


Dane teleadresowe

Adres:
Al. Planetarium 1, 41-516 Chorzów
GPS:
50.291500200000, 18.997931100000
Telefon:
+48 32 725 05 05
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie