Restauracja Valdi Plus

Restauracja Valdi Plus

Kompleks Valdi Plus to nie tylko restauracja, kawiarnia i delikatesy. To przede wszystkim tradycja i gościnność, która podawana jest "na talerzu".

Na salach bankietowych oraz w miejscach wskazanych przez klienta organizowane są wspaniałe przyjęcia.Ich organizacja to już prawie trzypokoleniowa rodzinna tradycja.

Restauracja Valdi Plus przyciąga niepowtarzalnym klimatem i atmosferą, m.in poprzez pięknie zaaranżowany ogród zimowy. 
Serwowane są dania kuchni śląskiej, polskiej i śródziemnomorskiej. Dużym zainteresowaniem w restauracji cieszy się cykliczne i sezonowe menu.

Kucharze wykorzystują tradycyjne i sprawdzone receptury przekazywane w rodzinie Gospodarzy z pokolenia na pokolenie.
Szeroki wybór ciast wykonanych według tradycyjnych receptur, deserów lodowych oraz sezonowych zadowoli każdego smakosza słodyczy.

Valdi Plus to miejsce na dobry początek dnia, rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy romantyczną kolację. W salach bankietowych organizowane są niepowtarzalne wesela, rodzinne uroczystości czy firmowe imprezy.
Lokal jest na szlaku kulinarnym Śląskie Smaki, który tworzą restauracje i lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne.
Zapraszamy na wirtualny spacer po restauracji: http://valdiplus.pl/spacer/


Dane teleadresowe

Adres:
Gliwicka 365, 43-190 Mikołów
GPS:
50.226948153497, 18.807327000000
Telefon:
+48 32 330 05 62
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Catering Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie