Restauracja BlueBell w Hotelu Natura Residence

Restauracja BlueBell w Hotelu Natura Residence

W przepięknym otoczeniu sosnowego lasu i niewielkiego jeziora na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w mieście Siewierz znajduje się Hotel Natura Residence**** Business & SPA. To właśnie jego sercem jest Restauracja BlueBell, której nowoczesny design łączy elementy Natury z wystudiowaną elegancją. Dzięki tak dobranej stylistyce wraz z całym Hotelem tworzą spójną całość i doskonale wtapiają się w otoczenie.

Restauracja BlueBell to idealne miejsce na spotkanie biznesowe, romantyczną kolację, bądź uroczyste przyjęcie. Dania w niej serwowane przygotowywane są z naturalnych składników, na bazie indywidualnie opracowanych recepturach w połączeniu z wyselekcjonowanymi ziołami. Użycie nowych technik takich jak gotowanie metodą Sous Vide oraz włączenie elementów kuchni molekularnej wzbogacają smaki dań tworząc przy tym niezapomniane wrażenia kulinarne, które na co dzień serwowane są Gościom restauracji.

Restauracja BlueBell dysponuje również bogatym asortymentem win pochodzących z Nowego i Starego Świata. W karcie znajdziemy takie klasyki jak Włoskie Chianti, czy Francuskie Pinot Noir. Wina pochodzące z Australii, Hiszpanii oraz Chile to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają bogatego smaku w lżejszej odsłonie.


Dane teleadresowe

Adres:
Sucha 4, 42-470 Siewierz
GPS:
50.466075000000, 19.201655000000
Telefon:
+48 32 674 13 95
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Danie wegetariańskie Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie