Trattoria La Riva - Hotel Willa Port Conference Resort & SPA

Trattoria La Riva - Hotel Willa Port Conference Resort & SPA

Urządzona w wyjątkowym klimacie proponuje wyśmienite dania kuchni włoskiej, która wyspecjalizowała się szczególnie w potrawach mącznych oraz rybach i owocach morza, a charakteryzuje się korzystaniem z dużej ilości warzyw i przypraw. Jest dzięki temu bardzo różnorodna.

Każdy z 20 regionów oraz wiele miast mają swoje kulinarne specjały. Emilia-Romania to ojczyzna faszerowanych pierożków, Sycylia i Siena słyną z deserów, rejon Valle d’Aosta z fondue, Florencja szczyci się befsztykiem i wieloma innymi daniami mięsnymi, Turyn kurczakami, Bolonia sosem mięsnym (bolognese), a Neapol – tradycyjną pizzą. W karcie można znaleźć również potrawy inspirowane daną porą roku. Posiadamy bogatą ofertę win. Organizujemy częste degustacje win i włoskich przekąsek oraz wieczory z muzyką na żywo.


Dane teleadresowe

Adres:
Mickiewicza 17, 14-100 Ostróda
GPS:
53.706929500000, 19.956864000000
Telefon:
+48 89 642 46 36
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Danie wegetariańskie Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie