Piwnica Rycerska

Piwnica Rycerska

WNĘTRZA

Piwnica Rycerska mieści się w XIX-wiecznej kamienicy przy zabytkowym Rynku w Kętach. Ciepłe drewniane wnętrza połączone z murami sprzed dwóch stuleci tworzą niepowtarzalny klimat, którego na próżno szukać gdziekolwiek indziej. Znajdziecie u nas wygodne sofy i uśmiechniętą, profesjonalną obsługę – w końcu chcemy byście zostali z nami jak najdłużej…

Oprócz sali głównej oddajemy do Twojej dyspozycji Biblioteczkę i Salonik, a w sezonie wiosenno-letnim także ogródek. Na imprezy okolicznościowe przygotowaliśmy także Salę Białą oraz Sale Piwniczne (Biesiadną i Kominkową).

PROSTOTA I SEZONOWOŚĆ

To dwie dominujące cechy naszej kuchni. Czerpiemy z kuchni całego świata, jednak najbliższe naszemu sercu są kuchnie: polska, włoska i francuska. Zachwycą Cię ich połączenia, a także bogaty wachlarz win. Rozkoszuj się kompozycją najlepszych przypraw i świeżych produktów najwyżej jakości. Poza menu a’la carte kilka razy w roku wprowadzamy festiwale kulinarne, które bazują na sezonowych specjałach.

MYŚL GLOBALNIE – DZIAŁAJ LOKALNIE

To nasze motto, które systematycznie wprowadzamy do naszych działań. Coraz większa liczba naszych dostawców to okoliczni rolnicy czy hodowcy ryb. Staramy się wspierać zdrowy tryb życia stąd w naszym menu świeże oczyszczające soki, naturalne koktajle czy wprowadzenie cateringu dietetycznego. Sami robimy makarony, sami przygotowujemy zakwas, na którym powstaje nasz słynny żur czy bogaty w ziarna chleb. Na dachu karczmy mamy mini-uprawę ziół: mięty, rozmarynu i melisy. Ponadto wspieramy pomysłowe, lokalne inicjatywy, które promują zdrowy styl życia.


Dane teleadresowe

Adres:
Rynek 8, 32-650 Kęty
GPS:
49.883906000000, 19.222133000000
Telefon:
+48 33 845 25 05
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Obsługa imprez zamkniętych Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie