Restauracja Art Deco Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Restauracja Art Deco Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Restauracja Art Déco mieści się w luksusowym, pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Jej stylowe wnętrze nawiązuje wystrojem do najlepszych wzorców z lat okresu międzywojennego. Jest to miejsce, gdzie rozkosz dla kubków smakowych łączy się z finezją dla podniebienia, wprowadzając Gości w niezapomniane doznania kulinarne. Art Déco to miejsce, w którym można poznać sekrety tradycyjnej polskiej i europejskiej kuchni. Wykwintne menu, serwowane à la carte, zostało przygotowane przez utalentowanego szefa kuchni Pawła Rumowskiego jest wynikiem wysublimowanego połączenia nowoczesnej techniki gotowania z regionalnym dziedzictwem kulinarnym.

- W mojej kuchni nie boję się sięgać po mniej znane składniki lub tworzyć mniej oczywiste połączenia. - mówi szef kuchni Paweł Rumowski. Jego dania są intrygujące, a jednocześnie zachwycają czystością formy i swoim pięknem. Sedno sukcesu dania tkwi - podkreśla Rumowski - w jakości produktu – świeżości, pochodzeniu, sezonowości – oraz prostocie kompozycji. Nawet jeśli sięgam po nowoczesne techniki kulinarne, to tylko po to, by wydobyć pełnię smaku produktu. Świetny produkt nie potrzebuje niepotrzebnych ozdobników, to on jest bohaterem.

Art Déco zaprasza Państwa na delektowanie się autentycznymi smakami wybornej kuchni.


Dane teleadresowe

Adres:
Dębowa 19 B, 57-320 Polanica-Zdró
GPS:
50.411481624491, 16.502897007379
Telefon:
+48 74 662 40 00
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Dobre miejsce na spotkanie biznesowe Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą Można łatwo zaparkować Ogródek letni Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie