Canappka Bar

Canappka Bar

Canappka – miejsce, w którym wierzymy, że dobre jedzenie powinno opierać się na 3 aspektach: zdrowiu, świeżości i pysznym smaku. Codziennie wstajemy o świcie, by przygotować śniadania dla naszych gości.

W tworzeniu menu staramy się zaspokoić różne gusta, dlatego oferujemy ponad 20 rodzajów kanapek z różnymi składnikami. Samodzielnie wypiekamy pieczywo, tworzymy sosy i dodatki. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, którzy codziennie zaopatrują naszą kuchnię w świeże owoce i warzywa. Stanowczo sprzeciwiamy się sztucznym barwnikom, konserwantom i chemicznym aromatom.

Tworzymy miejsce, w którym możesz spokojnie zjeść pełnowartościowe śniadanie takie jak jajecznica, omlet, czy owsianka przy kubku aromatycznej kawy i lekturze najświeższej prasy. A gdy nie masz czasu i chcesz zabrać posiłek ze sobą, przygotujemy wybraną kanapkę na wynos.

Ale Canappka to nie tylko śniadania – u nas zjesz również pyszny obiad. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę makaronów, przepysznych zup i gorących kanapek. Przygotowujemy też pyszne koktajle i soki ze świeżych owoców oraz komponujemy sałatki.

Nasze potrawy cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że na życzenie naszych klientów rozwijamy też usługę dostaw cateringowych. W każdej chwili możesz zamówić dowolne pozycje z naszego menu. Napisz do nas wiadomość o tytule catering Poznań lub catering Wrocław, a my szybko przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą, a przede wszystkim do codziennych odwiedzin na najlepszych śniadaniach w kraju


Dane teleadresowe

Adres:
Ratajczaka 37, 61-816 Poznań
GPS:
52.407517700000, 16.925125000000
Telefon:
+48 61 852 35 14
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Bezprzewodowy internet Catering Można płacić kartą

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie
ANIII
miejsce godnym polecenia. Bułki są bardzo dobre, jest spory wybór
Brasse
Niewygórowane ceny, kanapki są świeże, pieczywo dobrej jakości.