Chocoffee

Chocoffee

Le CHOCOLAT  założyliśmy z zamiarem stworzenia prawdziwej oazy radości dla wszystkich mieszkających w Polsce znawców i smakoszy autentycznej czekolady. To polska firma, która przywiozła do Polski zagraniczne, prawdziwe czekolady najwyższej jakości, m.in. AMEDEI, CLUIZEL, PRALUS, WEISS, BERGER, SUMMERBIRD, WOODSHADE. 

Mamy zaszczyt powitać Cię w naszym ekskluzywnym, pierwszym w kraju Salonie Le CHOCOLAT, który mieści się w Warszawie przy ul. Żurawiej 26. To w nim odkryjesz wybór najbardziej luksusowych czekolad z czterech kontynentów.  To tutaj, odkryjesz  piramidę pralinek, która we wszystkich wzbudza słodkie marzenia, niezapomniane kreacje smaków oraz ciepłe przyjęcie.

Chocolatiers, których produkty przedstawiamy są szczególnymi kreatorami na rynku. To światowi liderzy rynku luksusowych słodyczy, obecni w najbardziej prestiżowych, wybranych sklepach od Nowego Yorku, przez Paryż aż do Tokio.

Polecamy czekolady wyprodukowane wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Wiąże się to z wyborem przez nich odpowiednich plantacji i ziaren kakaowca, sprawdzeniem praktyki fairtrade i poszanowaniem środowiska naturalnego. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że oferowane  przez nas produkty mogą w pełni zadowolić Naszych wymagających Klientów.

Ogromną przyjemność sprawia nam praca z czekoladą, bo w ten sposób dostarczamy innym uczucie szczęścia na co dzień. To jak „podmuch luksusu” dla każdego.


Dane teleadresowe

Adres:
Więzienna 31, 50-118 Wrocław
GPS:
51.111973680868, 17.032334425166
Telefon:
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Danie wegetariańskie Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie