Browar De Brasil

Browar De Brasil

Restauracje Browar De Brasil to egzotyczna podróż kulinarna do Brazylii, słonecznego miejsca, w którym jedzenie jest nie tylko przyjemnością ale i pasją. Kuchnia brazylijska słynie z jakości oraz z obfitości podawanych posiłków, dlatego w naszych restauracjach codziennie po godzinie 18, proponuje się brazylijskie specjalności w postaci churrasco.

Kolejnym atutem tego lokalu jest minibrowar, w którym, pod okiem profesjonalnego piwowara, ważone są cztery gatunki doskonałej jakości piwa.Zapraszamy do poznania wszystkich rodzajów!

Gościom szukającym swojego ulubionego smaku oferujemy deskę piw składającą się z 3 małych kufli o pojemności 0,3 l, wypełnionych po brzegi różnymi gatunkami piw z naszego browaru. Niebanalnym sposobem na spędzenie wieczoru może być partia warcabów rozegrana kuflami z piwem przy specjalnym stoliku w szachownicę. Tym, którzy kochają sport Browar De Brasil proponuje ekscytujące wieczory przy transmisji z różnych imprez sportowych i kuflu wyśmienitego piwa.

Wnętrze restauracji utrzymane jest w ciepłej kolorystyce, ciekawie zaaranżowane i wypełnione gorącą muzyką. Będzie doskonałym tłem dla zorganizowanych uroczystości, zarówno rodzinnych, jak i towarzyskich lub firmowych. Zawsze służymy profesjonalną pomocą przy ich organizowaniu, gwarantując wysoką jakość obsługi oraz bogate i smaczne menu.


Dane teleadresowe

Adres:
Marszałkowska 76/80, 00-517 Warszawa
GPS:
52.226889071801, 21.013941184656
Telefon:
+48 534 600 990
Internet:

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie
soniak
Bywałem w lepszych lokalach