Pałacyk Otrębusy

Pałacyk Otrębusy

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia „Pałacyku Otrębusy” - jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, wesela jak również wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz bankietów okolicznościowych.

Funkcjonalne wnętrza i sale naszego Pałacyku pozwalają na organizację konferencji do 200 osób oraz bajkowego wesela dla podobnego grona Gości.

„Pałacyk Otrębusy” to stylowe, a zarazem funkcjonalne i nowoczesne centrum konferencyjne, ekskluzywny dom weselny oraz obiekt typu Wellness & Spa.

Oferujemy Państwu między innymi: dogodną lokalizację (jedynie 10 km od Warszawy, woj. mazowieckie), stylowe wnętrza, funkcjonalne sale konferencyjne, wykwintne sale weselne i bankietowe, luksusowe i klimatyzowane pokoje oraz apartamenty, przypałacowy ogród, wyrafinowaną kuchnię, bogaty wybór potraw idealnych na każdy bankiet i wesele, obsługę na najwyższym poziomie, jak również basen wraz z centrum odnowy.

„Pałacyk Otrębusy” to wyjątkowe i jedyne miejsce w całej aglomeracji Warszawa, gdzie luksus i elegancja tworzą harmonijną całość.


Dane teleadresowe

Adres:
Warszawska 2, 05-805 Otrębusy
GPS:
52.134030319493, 20.761800449352
Telefon:
+48 22 729 00 50
Internet:

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie