Goko Restauracja Japońska

Goko Restauracja Japońska

Restauracja Japońska GOKO w Poznaniu zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnej kuchni japońskiej. Serwujemy szeroki wybór dań ciepłych, sushi oraz desery. Każdy znawca odnajdzie w naszym menu smaki, które poznał w uliczkach Osaki i Tokyo
A jeśli chciałbyś poznać japońskie potrawy, a nie miałeś jeszcze okazji, przyjdź do nas. Nasza obsługa pomoże Ci dokonać właściwego wyboru, nauczy posługiwania się pałeczkami i opowie o japońskich zwyczajach przy stole, a mistrzowie kuchni dołożą wszelkich starań, by smaki potraw przeniosły Cię do Japonii.
Wierzymy, że miło spędzisz czas w eleganckim, nowoczesnym wnętrzu. Do dyspozycji naszych gości mamy przytulną salę VIP, gdzie można spokojnie delektować się naszymi specjałami w towarzystwie przyjaciół lub partnerów biznesowych.

Zapraszamy również na romantyczne kolacje we dwoje lub rodzinne obiady ze specjalnym menu dla dzieci. Możesz również zamówić dania na wynos. Zapraszamy, Poznań ul.Woźna 13 przy Mostowej.

Należymy do The Best Food Poznań.

Goko Restauracja Japońska w tym roku poszerzyła swoje działania i została Partnerem Strategicznym K.B. Warty Poznań. PASJA z którą tworzona jest nowa jakość w piłce nożnej w Poznaniu zachęciła nas do czynnego udziału w działaniach Warty Poznań. Identyfikowanie się ze 100-letnim i jednocześnie najstarszym klubem piłkarskim w naszym mieście to według nas powód do dumy.

Nasza restauracja już drugi rok z rzędu została Partnerem Teatru Wielkiego. W nadchodzącym roku tworzymy sześć wyjątkowo prestiżowych premier, których cykl będzie się nazywać PREMIERA VIP Z GOKO. Dla naszych wyjątkowych gości przewidzieliśmy niesamowite spektakle takie jak "Jezioro Łabędzie", czy też "Hamlet". Każda premiera będzie wyjątkowa i unikatowa.

W naszych wnętrzach mogą Państwo nie tylko zakosztować najlepszej kuchni japońskiej w Polsce ale i codziennie podziwiać nowe ikebany układane według wielowiekowej tradycji. Mamy też prawdopodobnie największy zbiór tradycyjnych laleczek kokeshi.

Bo GOKO Restauracja Japońska to PASJA i SZTUKA!

Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych Gości.


Dane teleadresowe

Adres:
Woźna 13, 61-777 Poznań
GPS:
52.407877300000, 16.938282100000
Telefon:
+48 61 639 0 639, +48 61 852 7000
Internet:
Dodatkowe wymagania:
Danie wegetariańskie Klimatyzacja Menu dla dzieci Możliwość rezerwacji stolika Można płacić kartą

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie
Renata
Pyszne sushi, poprawili wystrój, są teraz miękkie fotele i większe stoliczki.