Zushi Point

Zushi Point

Zushi Point na Świętokrzyskiej to najmłodsza restauracja Zushi. Działamy od 27 października i już mamy grono stałych klientów, którzy przyjeżdżają do nas nawet z odległych dzielnic Warszawy ze względu na wspaniały smak potraw, przyjemną atmosferę i niebanalny wystrój wnętrza. 

Oferujemy naszym gościom bardzo duży wybór smaków i różnorodnych form sushi począwszy od nigiri, futomaków, sashimi oraz wielu innych rodzajów sushi, a skończywszy na Hot-Rollsach, które są specjalnością naszej restauracji nie zapominając o eksperymentalnej kuchni gorącej, która ma w swojej ofercie wiele smakowych niespodzianek. Mamy również do zaoferowania specjalne zestawy skomponowane i zróżnicowane tak, aby mogły zadowolić najbardziej wymagających smakoszy.  

Nasi kucharze z przygotowywania sushi czynią prawdziwy rytuał, dla nich poszukiwanie nowych smaków oraz dobieranie różnego rodzaju składników do komponowanego sushi jest prawdziwą pasją. Praca, która przynosi zadowolenie i satysfakcję przestaje być tylko pracą, dlatego kreowanie sushi w ich wykonaniu jest prawdziwą sztuką, którą potrafią oczarować gości. Sushi masterzy z naszej restauracji potrafią przygotować na indywidualne życzenie najbardziej skomplikowane i zróżnicowane sushi, spełniając w ten sposób najbardziej wyrafinowane marzenia kulinarne gości. 

Miła atmosfera sprzyja spotkaniom biznesowym, rodzinnym i towarzyskim. Profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do klienta sprawia, że z przyjemnością zechcą Państwo do nas wracać i spędzać coraz więcej czasu. 


Dane teleadresowe

Adres:
Świętokrzyska 32, 00-116 Warszawa
GPS:
52.234430000000, 21.004492000000
Telefon:
+48 22 114 01 14, +48 667 760 000
Internet:

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie