Bistecca Bistro

Bistecca Bistro

Nazwa restauracji Bistecca Bistro wskazuje na to, że obraliśmy przede wszystkim kierunek mięsny i to zdecydowanie się zgadza. Proponujemy Państwu różne rodzaje steków oraz inne soczyste mięsiwa w interesujących kombinacjach. Serwujemy między innymi stek z polędwicy wołowej w sosie Jack Daniels, stek wieprzowy z sosem jarzębinowym czy mięsa z gorącego kamienia, które Goście sami grillują przy stole.

Naszą specjalnością jest Bistecca - stek z kością w kształcie
litery T, gdzie po jednej stronie znajduje się polędwica a po drugiej rostbef. Bistecca jest serwowana do stołu przez samego Szefa Kuchni.

Miłośnicy ryb i makaronów również będą mieli ciekawy wybór. Halibut w sosie szafranowym rozpływa się w ustach a czarne spaghetti z krewetkami i peperoncino z pewnością zachwyci amatorów nietuzinkowych past.

Hitem restauracji jest też Prosciutto z mozzarellą bawolą, które da Państwu nowe spojrzenie na ten jakże znany rodzaj sera.

Aby wyjść na przeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy kolorowy, edukacyjny kącik dla najmłodszych, darmowy dostęp do szerokopasmowego Internetu WI-FI, klimatyzację oraz ekran z projektorem. W okresie letnim można skorzystać ze słonecznego, przytulnego ogródka.


Dane teleadresowe

Adres:
Branickiego 11, 02-972 Warszawa
GPS:
52.156860800000, 21.078622300000
Telefon:
+48 22 258 12 43
Internet:

Dodaj ocenę

Ceny
Położenie
Personel
Serwis
Jedzenie