Największa restauracja MAX Premium Burgers w Polsce wkrótce w Forum Gdańsk

Największa restauracja MAX Premium Burgers w Polsce wkrótce w Forum Gdańsk

Wielkie otwarcie odbędzie w centrum handlowym Forum Gdańsk. Na gości będą czekać liczne atrakcje oraz wyjątkowe oferty cenowe.  
 
Skandynawska sieć MAX Premium Burgers obecna w Polsce od 2017 roku otwiera kolejną restaurację. Lokal o powierzchni 1000 mkw zlokalizowany będzie na poziomie 2 w centrum handlowym Forum Gdańsk przy ul. Targ Sienny 7. Do dyspozycji gości będą aż dwa piętra oraz 352 miejsca siedzące i 10 samoobsługowych kas. 
 
Czym MAX podbije serca Gdańszczan?  
 
Z okazji otwarcia, MAX przygotował ofertę specjalną na swoje flagowe produkty: Frisco Burgera w zestawie z frytkami Crispy Fries i napojem, w cenie 13,95 zł (cena regularna zestawu: 19,95 zł).  Ponadto gościem specjalnym 6 listopada o godz. 15.00 będzie znany YouTuber Adam Zimmerman – znany jako Naruciak, który wraz ze swoją dziewczyną Julią, spotka się z fanami w restauracji oraz weźmie udział w ślepym teście smaku na rozpoznanie ulubionego wege burgera.  
 
Kierownik restauracji Aleksandra Miklaszewska zaprasza w następujących godzinach:  
 
w dniu otwarcia 6 listopada 9:00 – 22:00 codziennie 8:30 – 22:00 
 
MAX-a na tle konkurencji wyróżnia długotrwałe zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, będące główną wartością przedsiębiorstwa. MAX jest pierwszą na świecie siecią restauracji, która wprowadziła oznaczenia śladu węglowego na swoich produktach w menu, które od czerwca 2018 roku jest w pełni pozytywne dla klimatu. 
 
Wieloletnie działania na rzecz środowiska sprawiły, że MAX za swoje „Menu pozytywne dla klimatu” został doceniony przez ONZ w kategorii „Go Climate Neutral Now” w tegorocznej edycji konkursu Global Climate Action Award, gdzie był jedyną nagrodzoną europejską firmą.